پاورپوینت درمورد انواع شمع ها

پاورپوینت درمورد انواع شمع ها

پاورپوینت درمورد انواع شمع ها

 

 

 

به نام خدا

 

مشخصات فایل

فرمت:power point

قابل ویرایش و آماده پیرینت


تعداد اسلاید : 65 اسلاید

بنام خدا انواع شمع ها مقدمه طراحی شمع ها هم جنبه های هنری دارد و هم جنبه های علمی. هنر طراحی در انتخاب مناسب ترین نوع شمع و روش نصب آن با توجه به شرایط بارگذاری و ساختگاهی است. جنبه های علمی طراحی شمع به پیش بینی و تخمین درست عملکرد شمع مستقر در خاک در حین نصب و بار گذاری دوران بهره برداری کمک می کند. این عملکرد بطور مؤثر بستگی به روش نصب شمع بستگی داشته و به تنهایی نمی تواند توسط خصوصیات فیزیکی شمع و مشخصات خاک دست نخورده پیش بینی شود. دانستن انواع شمع ها و روش های ساخت و نصب شالوده های شمعی مستلزم فهم علمی رفتار آنهاست.
bored pileشمع درجا معرفی :

شمع درجا از خانواده شمع های بتنی می باشد و نام های دیگر آن شمع درجا ، شمع ساخته شده در محل، شمع ریختنی، شمع جایگزینی و شمع بدون تغییر مکان می باشد. شمع درجا به دلیل نامحدود بودن در قطر و عمق حفاری دارای بیشترین کاربرد و تنوع در بین تکنولوژی های اجرای پی های عمیق می باشد. در شمع های درجا ابتدا توسط ماشین آلات حفاری یک چاه با مقطع و عمق مورد نظر در زمین حفر شده و سپس در داخل آن اقدام به بتن ریزی با مصالح مرغوب می نمایند که البته این بتن می تواند مسلح یا غیر مسلح باشد . بسته به شرایط  ممکن است ترکیبی از روش های بالا اجرا شود. مراحل اجرای شمع درجای بتنی در یک نگاه 2.کیسینگ گذاری تا عمق عبوری از لایه ریزشی 1.حفاری اولیه همراه با تزریق گل بنتونیت مراحل اجرای شمع درجای بتنی در یک نگاه 4.ایجاد انباره در انتهای شمع(ویژه شمع های (پدستالی 3.از سرگیری حفاری از درون کیسنگ مراحل اجرای شمع درجای بتنی در یک نگاه 6.جاگذاری ترمی و قیف و انجام بتن ریزی 5.جاگذاری قفسه آرماتور مراحل اجرای شمع درجای بتنی در یک نگاه 8 .اتمام اجرای شمع 7.بیرون کشیدن کیسینگ انواع دستگاه های حفاری شمع درجا Rotary rigs ۱. روتاری هیدرولیک چرخ زنجیریHidraulic Rotary Rigs-mounted on crawler unit
۲. روتاری هیدرولیک قابل نصب بر روی کامیونTruck Mounted Hydraulic Rotary Rigs
۳. روتاری هیدرولیک یا مکانیکی قابل نصب بر روی جرثقیلCrane Attachment Rigs
مشخصات کلی دستگاه روتاری ۱.روتاری هیدرولیک چرخ زنجیری ۲.روتاری قابل نصب بر روی کامیون ۳.روتاری قابل نصب بر روی جرثقیل Kelly Bar میله کلی حرکت چرخشی وقائم هد دستگاه روتاری را به مته های حفاری منتقل میکند مته ها و باکت های حفاری به انتهای کلی متصل می شوند.
گشتاور چرخشی: ۱۰۰ الی ۴۰۰ کیلو نیوتن
عمق حفاری: ۱۰ الی ۱۰۰ متر مته حفاری اوگر ها فقط برای حفاری در خاکهای چسبنده و لایه های سنگی دارای کارایی مناسب هستند . در حین حفاری ، خاک بوسیله دندانه های اوگر کنده شده و بر روی پره های آن قرار می گیرد و به بیرون از چاه حفاری منتقل می شود و با تکان دادن کلی تخلیه می شود
اوگرها معمولا به سه گروه تقسیم می شوند: ۱- اوگر با کابرد حفاری در خاک(ریزدانه) ۲- اوگر با کابرد حفاری در لایه سنگی ۳- اوگرهای پیوسته (CFA)
اوگر با کابرد حفاری در خاک(ریزدانه) قطر : ۴۰ الی ۲۰۰ سانتیمترطول : ۱۳۰

 

 

درصورت سوال یا مشکل در خرید یا نارضایتی از فایل خریداری شده با مدیر فروشگاه در ارتباط باشید.در صورتی که درمورد یک فایل سوال داشته باشید سریعا پاسخ خواهیم داد و درصورتی که از یک محصول شکایت داشته باشید سریعا از فروشگاه حذف خواهد شد.

ضمانت خرید

تا 24 ساعت پس از خرید در صورتی که از فایل خریداری شده نارضایتی داشته باشید 100 درصد وجه به حساب شما عودت داده خواهد شد. برای پیگیری خرید به بخش پشتیبانی مراجعه کنید.

 

خرید آنلاین